Собаки

Собака – друг людини з давніх-давен. Господар собаки повинен з відповідальністю ставитись до свого вихованця: забезпечити належну годівлю та напування, місце для відпочинку, довготривалі прогулянки, ветеринарне обслуговування. 

В цілому ці тварини мають міцне здоров’я. Але спостерігається породна схильність до захворювань. Наприклад, лабрадори та французькі бульдоги схильні до алергії, а ротвейлери схильні до дисплазії тазостегнового суглоба. Тому команда ветеринарів VetPet з радістю проконсультує з питань профілактики хвороб.

Також існує безліч хвороб як інфекційної так і не інфекційної етіології у собак. Успішне лікування захворювань залежить від швидкості звернення господаря тварини до ветеринара за таких симптомів як: 

  • відмова від корму; 
  • в’ялість;
  • відсутність реакції на господаря та на найулюбленішу іграшку; 
  • температура вище 39.0 градусів;
  •  посилена спрага тощо.

При травмуванні, опіках, кровотечах, отруєннях, укусах змій та комах потрібно якомога швидше зателефонувати ветеринару для роз’яснення покрокових етапів домедичної допомоги і вирушати до ветеринарної клініки за необхідності.

Інтелект собаки приблизно відповідає інтелекту дитини 2,5 років. Тому вони іноді не в змозі зрозуміти та оцінити ризики розгризання іграшок, поїдання солодкого шоколаду (що є отруйним для собак), злизування пролитого миючого засобу. Багато хворобливих станів викликані саме через неуважність господаря. Такі симптоми як блювання, пронос, відмова від корму можуть спостерігатись за отруєння, поїдання неїстівних предметів. Першою допомогою за таких ситуацій є викликання блювоти, але тільки після консультації з лікарем!

Особливої уваги потребують тварини похилого віку. Імунітет у таких тварин слабший, часто спостерігаються порушення в роботі внутрішніх органів. Лікарі VetPet розкажуть все про профілактику, правильну годівлю стареньких пухнастиків, а за необхідності – призначать медикаментозне лікування! Пам’ятайте, що самостійно призначене лікування може бути неефективним та смертельно небезпечним для вашої тварини у випадку неправильно призначених препаратів та доз. Більшість людських препаратів можуть бути небезпечними для тварин.

Ваш улюбленець потребує лише якісної та кваліфікованої допомоги ветеринарних лікарів. 

VetPet на варті здоров’я ваших вірних чотирилапих друзів!